Kongres Zarządców Nieruchomości- dodatek specjalny- do pobrania

Kongres Zarządców Nieruchomości – dodatek specjalny.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju odwołany został XI Kongres Zarządców Nieruchomości, który planowany był na 26 listopada 2020 r. Kongres zostanie zrealizowany w zmienionej formule. Redakcja miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa” przygotuje dodatek specjalny – Kongres Zarządców Nieruchomości. Znajdą się w nim: artykuły, debaty, prezentacje i studia przypadków, które tematycznie odzwierciedlą zaproponowany program XI Kongresu Zarządców Nieruchomości. Dodatek specjalny zostanie opublikowany w wersji papierowej i załączony do grudniowego wydania „Wspólnoty Mieszkaniowej” oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.wm.info.pl, gdzie będzie do pobrania za darmo.

Wersja elektroniczna dostępna będzie od 7 grudnia 2020 r. W dodatku, eksperci m. in. Agnieszka Malik-Faron, Agata Sołtysik, Piotr Brogowski, Piotr Szczepański, Marcin Szymankiewicz, przedstawią ważne i aktualne dla zarządców tematy. Poruszone zostaną kwestie związane ze: zmianami w podatkach (split payment, biała lista, JPK_VAT), budowaniem relacji z klientami, obowiązkową segregacją odpadów, prawnymi i praktycznymi aspektami zawarcia oraz zmiany i renegocjowania umów z kontrahentami. Ponadto opublikowana zostanie debata na temat prestiżu zawodu zarządcy nieruchomości.

Szczegóły dotyczące dodatku specjalnego dostępne są na stronie: www.wm.info.pl/kongres-zarzadcow

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Agata Fiodorow Koordynator Działu Konferencji i Projektów Specjalnych T: 600 351 700 E: a.fiodorow@municipium.com.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dodatkiem specjalnym – Kongres Zarządzania Nieruchomościami

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *